Металопрокат

Арматура

Арматура

Будівельна арматура - це металевий прут з нанесеним на нього повторювальним перетином. Його використовують для того, аби додати конструкції більшої стійкості й сили опору. Пояснюється це тим, що арматура пов'язує шари бетону й запобігає появі тріщин та сколів. Найчастіше її використовують у залізобетонних конструкціях і спорудах.

Арматура

Бордюр, який ви бачите уздовж дороги - з/б конструкція, в основі якої - арматура. Міжповерхові перекриття, сходові прольоти, у панельному будівництві - стіни - все це містить металеву основу. Вона незамінна в монолітному будівництві.

Конструкційною особливістю арматури періодичного профілю є поздовжні ребра, які проходять уздовж всього профілю арматури по трьохзахідній гвинтовій лінії. Основне призначення даного типу профілю арматури - підвищення властивостей схоплювання арматури з бетоном..

 

Залізобетонні конструкції у вигляді перекриттів, стін, сходових прольотів трапляються нам на кожному кроці. Жодне сучасне будівництво не обходиться без арматури, що надає міцності залізобетонним конструкціям. Як правило, з арматури вибудовують металевий каркас, який з'єднують обв'язкою або заварюють дротом, а потім заливають бетоном.

Також не обходяться без арматури й великі споруди - мости, тунелі. Тут застосовують спеціальну будівельну арматуру з дуже великим діаметром, оскільки йдеться про витримування великих навантажень.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери