Металопрокат

Полоса

Полоса

Смуга сталева - одна із найбільш запитуваних позицій металопрокату, широко вживана в сучасному будівництві та промисловості.

 

Металева смуга є різновидом листового металопрокату. Її отримують за допомогою гарячої або холодної прокатки.

Полоса Полоса

Даний матеріал широко застосовується в найрізноманітніших галузях діяльності людини: у будівництві, машинобудуванні, меблевій промисловості, електроенергетиці, авіабудуванні, що зовсім не дивно, оскільки смуга сталева має такі незамінні особливості як довговічність, зносостійкість, високі характеристики. Саме тому в процесі виготовлення різних видів металоконструкцій, трубних заготовок, профілів, ресор, гайок, накладок, ріжучих інструментів, перемичок застосовується представлений матеріал.

 

Не варто забувати й про меблеву промисловість. Тут смуга сталева виступає як декоративний елемент і використовується для оздоблення, або як деталь предметів інтер'єру. І це не дивно: смуга сталева легко фарбується спеціальними сполуками для металів, які запобігають утворенню корозії, і може довгий час тішити міцністю й естетичним зовнішнім виглядом.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери