Металопрокат

Швелер

Швелер

Швелер - це один з видів профілів, що отримують у виробництві металопрокату, який має «П-подібний» вигляд і складається зі стінки й двох полиць, розташованих перпендикулярно по відношенню до стінки.

Швелер Швелер Швелер

Конструкція швелера є однією з найбільш стійких до вертикальних навантажень. Тому він користується величезним попитом у будівництві.

Швелер - це універсальний і незамінний виріб металопрокату, який вже давно став перевіреним матеріалом для створення надійних будівель.

Серед іншого, сталевий швелер чудово підходить для створення зовнішнього каркаса, на який навішуються інші будматеріали, що формують поверхню стіни, саме тому він незамінний у створенні гіпсокартонних конструкцій або вентильованих фасадів.

 

Швелери використовують практично в усіх сферах промисловості. Вони незамінні в процесі зведення нових будівель і реставрації старих, як каркас при облицюванні стін, у створенні вузькоспеціалізованих конструкцій і мостів.

 

У машинобудуванні й вагонобудуванні швелери використовуються перш за все як опорний елемент конструкцій або для армування. Крім того, що виріб дозволяє надати загальній конструкції жорсткості й стійкості, його популярність обумовлена ​​ще й невисокою вартістю, можливістю підібрати потрібний розмір, купити виріб цільної стандартної довжини або порізати на нашій металобазі.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери