Металопрокат

Круг

Круг

Сталевий круг - це тип металопрокату, що має круглий поперечний переріз і не має внутрішнього простору. Сталевий круг має гарну пластичність, він легко зварюється звичайним дуговим зварювальним апаратом ручним способом.

Круг Круг Круг

До того ж, цей вид сортового прокату можна обробляти за допомогою високих температур, гартувати для додавання йому таких властивостей як гнучкість і твердість.

Виготовляється з високоякісної сталі, що гарантує захист виробу від можливих процесів корозії. Сталеві круги за прокатною точністю можуть бути стандартні й підвищені (круги калібровані).

Сфера використання сталевого круга розширюється постійно: від використання в побуті до масштабного машинобудування й будівництва, виробництва обладнання та приладів для харчової, хімічної, переробної промисловостей.

 

Цей матеріал використовується в процесі армування виробів із залізобетону, у ході виготовлення виробів і конструкцій з металу (воріт, парканів, дверей, кованих огорож), у процесі зміцнення перекриттів із залізобетону, а також у різних металоконструкціях.

 

Круг сталевий - використовується для виготовлення пружин, ресор різного призначення, шайб різного діаметру, заклепок та інших технічних виробів.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери