Металопрокат

Квадрат

Квадрат

Квадрат - виріб металопрокату у вигляді прутків, має квадратний перетин. Найчастіше квадрат використовується як заготовка для фасонного й сортового металопрокату, для виготовлення деталей механізмів (втулки, шпинделі і т.п.) Квадрат металевий сталевий являє собою один із різновидів металопрокату, що активно використовується в будівництві.

Квадрат Квадрат Квадрат

Асортимент сталевого квадрата здебільшого залежить від хімічного складу сталі, що використовується для його виготовлення, її типу, процентного вмісту ряду домішок (нікелю, міді, хрому), наявності або відсутності термічної обробки.

Квадрат сталевий широко застосовується:

  • У будівництві об'єктів житлового та нежитлового фонду (балкони, сходи, елементи перекриттів та ін.);
  • в оформленні інтер'єрів - ферми, декоративні конструкції;
  • в облаштуванні територій під відкритим небом (сходи, паркани, ґрати, лавки, огорожі в парках і скверах і т.д.);
  • у вагонобудуванні;
  • в автомобілебудуванні - виготовлення окремих деталей більш високої міцності;
  • у будівництві залізниць і їх ремонті (для кріплення рейок і шпал);
  • у верстатобудуванні - виготовлення окремих деталей (штовхачі, втулки, осі, вали, шпинделі і т.д.).

Квадрат може використовуватися не тільки як опорна конструкція, а й для декорування різних елементів. Універсальність даного металопрокату викликає великий попит на ринку. Здебільшого сфера використання квадрата металевого - виготовлення кованих виробів, а також воріт і ґрат. Крім того, з нього роблять найрізноманітніші деталі для машин.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери