Металопрокат

Лист горячекатаный

Лист горячекатаный

Лист гарячекатаний являє собою сталеву пластину. Поверхня листа матова або трохи шорстка. Гарячекатаний лист знайшов широке застосування у виробництві автомобілів, будівництві мостів, як стіновий і покрівельний матеріал при зведенні модульних будівель, павільйонів, для виготовлення швелерів, куточків, профільних труб, сталевих електрозварювальних труб, будівництві огорож тощо.

Лист горячекатаный Лист горячекатаный Лист горячекатаный

Лист сталевий гарячекатаний - це один із основних витратних матеріалів у виробничій сфері. Він застосовується практично у всіх галузях, що використовують металопрокат: в архітектурі, будівництві, верстатобудуванні, при оздоблювальних роботах, при створенні літаків військової і цивільної авіації.

 

Гарячекатаний прокат призначений для будівництва інфраструктурних об'єктів, суднобудування й широко застосовується в конструкціях ємностей, що працюють під тиском. Вихідним матеріалом для листопрокатного виробництва є сляби, які на безперервних станах гарячої прокатки нагрівають і обжимають до отримання смуги або листа необхідної товщини.

 

У процесі гарячої прокатки й охолодження поверхня гарячекатаного листа покривається окалиною, що є наслідком процесів окислення поверхні металу у взаємодії з навколишнім середовищем. Окалину видаляють травленням на безперервно-травильних агрегатах. Гарячекатаний лист зі станів безперервної прокатки допускається виробляти без термічної обробки.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери