Металопрокат

Лист холоднокатаный

Лист холоднокатаный

Лист сталевий - універсальний продукт металопрокату, що являє собою тонкий металевий лист. Лист є одним із найважливіших матеріалів у виробництві різних товарів: господарсько-побутових та використовуваних у будівництві й машинобудуванні.

Лист холоднокатаный Лист холоднокатаный Лист холоднокатаный

Завдяки таким характеристикам як: стійкість форми, міцність і довговічність сталевий лист отримав широке застосування в різних галузях промисловості.

 

Лист сталевий виробляється способом холодної прокатки металу на прокатному обладнанні.

 

Лист холоднокатаний (лист х/к) - один із основних видів металопродукції, що отримується з вуглецевих марок сталі шляхом холодної прокатки. Застосовують холоднокатаний лист здебільшого для холодного штампування та виробництва виробів з якісною поверхнею.

 

Сталевий листовий прокат застосовується в автомобільній промисловості для виготовлення елементів і деталей корпусів. У виробництві електротехнічного устаткування використовується для виготовлення коробів, розподільних шаф та ін. Крім того, із холоднокатаного листа виробляють перфоровані, хвилясті металеві, стінові й дахові покриття. Активно плаский сталевий прокат використовується для виготовлення штампованих однотипних деталей.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери