Металопрокат

Лист рифленый

Лист рифленый

Рифлений лист - це металевий лист, на поверхні якого розташований малюнок з ромбічними або сочевичними виступами під кутом один до одного.

Сталевий лист отримують шляхом прокатки, що може виконуватися в холодному або гарячому стані. Щоб додати листу рифлення, його обробляють спеціальними валками, які мають відповідні поглиблення на своїй циліндричній поверхні.

Лист рифленый Лист рифленый

Вид малюнка листа має невеликий вплив на процес прокатки. Для створення листів із ромбічними рифленнями потрібно докласти значно більше зусиль, ніж при виробництві листів іншого типу.

Крім малюнка з ромбів, виробляються листи з рівномірно розташованими смугами. Листи з поодинокими смугами отримали назву «сочевиця», подвійними - «дует», а п'ятьма паралельними смугами - «квінтет». Окремі рифлення розташовуються один до одного перпендикулярно.

Основне призначення листів з рифленням - створення якісного й міцного антифрикційного підлогового покриття. Листи з рифленням застосовують у будівлях і об'єктах інфраструктури з великим постійним потоком людей, на оглядових майданчиках і в промислових металоконструкціях.

Інший напрямок використання рифлених листів - оформлення будівель зовні та всередині. Для цього частіше застосовуються листи з нестандартним рифленням, які мають приємний декоративний вигляд. Особливо зручно листами обшивати частини стін, що піддаються інтенсивному зношенню. Для декоративних потреб випускаються листи з різним покриттям, що додає сталі особливих відтінків.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери