Металопрокат

Балка двотаврова

Балка двотаврова

Двотаврова балка має в розрізі «Н»-подібний профіль, схожий на дві літери «Т».

«Т»-подібний профіль називають тавром, від цього і походить назва - «двотаврова» балка. Її використовують у великопанельному, цивільному і промисловому будівництві для перекриттів, колонних конструкцій, опор, мостів і підвісних шляхів.

Балка двотаврова Балка двотаврова

Двотаврові балки виготовляються з вуглецевої і низьколегованої сталі.

Балка має високий запас міцності й еластичності, через це конструкції, виготовлені із застосуванням балок, мають високу надійність, жорсткість і стійкість до механічних пошкоджень.

Цей тип металопрокату використовується також у процесі зведення перекриттів мостів, естакад, громадських і промислових будівель, а також у складанні великовантажного транспорту, вагонів і армуванні шахтних стволів.

Балка використовується як високонавантажуваний і опорний елемент будівлі, надаючи споруджуваному об'єкту міцності. Крім того, балка підвищує статичну жорсткість (стійкість до деформацій), не збільшуючи масу всієї конструкції.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери