Металопрокат

Труба кругла

Труба кругла

 

Труби водогазопровідні - металопрокат, що являє собою круглу порожнисту конструкцію з поздовжнім зварним швом по всій довжині. Основне призначення виробів - транспортування ними рідини або газу.

Основна сфера застосування труб поширюється на житлово-комунальне господарство:

  • використання в опалювальних системах;
  • використання для водопостачання;
  • використання для газозабезпечення.

 

 

Труба - ідеальний засіб створення комунікацій. Використовуючи зварювання або будь-які інші типи з'єднання, з її допомогою ми можемо створювати споруди й конструкції. Нескладна технологія виробництва і прекрасні показники механічної міцності забезпечили водогазопровідній трубі досить широке поширення, особливо в будівництві та облаштуванні інженерних комунікацій. Крім цього, невисока вартість виробів дозволяє застосовувати їх як основний матеріал для виготовлення будівельних лісів, інших конструкцій і споруд. Також не слід забувати про високу популярність такої труби в автомобілебудуванні, авіаційній промисловості, сільському господарстві та машинобудуванні.

При використанні в облаштуванні інженерних комунікацій водогазопровідні труби комплектуються різними додатковими виробами, починаючи з відводів, переходів, трійників і закінчуючи заглушками, вентилями і згонами.

 

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери