Металопрокат

Труба профільна

Труба профільна

Профільна труба являє собою металеву трубу з прямокутним перетином, різних розмірів і товщини стінок.

Труба профільна Труба профільна Труба профільна

Функціонально профільні труби застосовуються як конструкційний елемент і використовуються як металевий брус, а також, завдяки малій масі, високій пружності при збереженні високого рівня міцності й хороших технічних характеристик, труба профільна сталева отримала широке застосування в будівництві: для побудови металоконструкцій, монтажу каркасів будівель, різного виду опор, складних перекриттів, прольотів - тобто конструкцій, що мають серйозні механічні та вібраційні навантаження.

 

Основною перевагою профільних (квадратних) труб є їх міцність: велике навантаження припадає на крайні ділянки труби, тому серцевина бруса не піддається деформації, що дозволяє використовувати труби як надійний елемент будівельних конструкцій об'єктів і здійснювати нескладний монтаж в короткі терміни.

 

Також застосування квадратного профілю можливе у виготовленні воріт, парканів, декоративних огорож.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери