Металопрокат

Уголок

Уголок

Рівнополичний кутник- це виріб з металу, що має «Г-подібну» форму й сторони, однакові за шириною. За способом виготовлення розрізняють гарячекатаний і гнутий кутник, за призначенням виокремлюють рівнополочні й нерівнополочні кутники.

Уголок Уголок

Сталевий кутник завдяки своїм технічним характеристикам має широку сферу застосування:

  • Будівництво. Створення каркасів, зведення мостів не обходиться без використання сталевих кутників. Для зміцнення бетонних стін застосовують нерівнополичний кутник. У будівництві павільйонів, навісів, козирків для надійного кріплення конструкцій застосовуються кутники.
  • Архітектура. Втілення дизайнерських ідей із застосуванням сталевого кутника виражається в декорі будівель і дрібних об'єктів (лавочки, двері, сходи, альтанки).
  • Виготовлення меблів.. Кутник використовують для оздоблення меблів, створення опорних каркасів.
  • Виробництво техніки, автомобілебудування.
  • Роботи зі створення електричних та інженерних комунікацій.
  • Сталеві кутники застосовуються як опорні елементи..

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери