Супутні товари

Отводы

Отводы

Відведенням називається елемент, що з'єднує частини трубопроводу. Це найбільш поширена і важлива деталь для монтажу. Основне призначення даного виду металопрокату полягає в зміні напрямку трубопровідних конструкцій.

 

Відведення сталеві, безумовно, незамінна частина для пристрою трубопроводів. Вони являють собою вигнуту трубу, з кутом в 45, 60 і 90 градусів. Внутрішній діаметр на вході і виході завжди однаковий і дорівнює діаметру труби, до якої він буде приєднаний.

 

Крутовигнуті відведення незамінні для зварювання труб з однаковим діаметром. Вони повинні відповідати всім стандартам якості й витримувати високий тиск.

Отводы Отводы Отводы

Розрізняють безшовні та зварні відведення, також вони поділяються на гарячегнуті й холодногнуті, ковані й зварні. Найчастіше їх застосовують у промисловості та в комунальному господарстві для облаштування трубопроводу.

 

Крутовигнуті відведення виготовляються з вуглецевої, низьколегованої, легованої і високолегованої сталі. Їх виробляють з труб шляхом штампування по рогоподібному сердечнику. Вони відзначаються легкою вагою і невеликим розміром. Процес виготовлення дозволяє отримувати продукт з абсолютно однаковою товщиною стінок по перетину. Радіус не має значення.

 

Як вже говорилося вище, сталеві відведення за формою нагадують вигнуті труби. Багато хто називає їх «коліна». Така конструкція дозволяє обходити буквально всі перешкоди, оскільки трубопроводи є «гнучкою» конструкцією. Найбільш вразливим місцем трубопроводу є місце стику кількох складових.

 

Умови експлуатації встановлюються на основі результатів попередніх розрахунків на міцність. Враховуються всі властивості транспортування трубопроводом речовин, зовнішні й внутрішні силові впливи навколишнього середовища.

 

Сталеві відведення - невід'ємний і унікальний елемент трубопроводу. Основна перевага їх полягає в здатності змінювати напрямок руху потоку різних рідин, що, власне, і дозволяє прокладати трубопровідні конструкції там, де це потрібно. Разом з переходами і трійниками вони з'єднують трубопровід.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери