Супутні товари

Перчатки

Перчатки Перчатки Перчатки Перчатки Перчатки

 

 Рукавички Дніпро-М Краги замшеві

Надійні рукавички для зварника від ТМ «Дніпро-М» з максимальним рівнем захисту рук.

  • Температурний режим: від -20 до +50 °С
  • Замшеві
  • Додаткові вставки зі шкіри
  • Флісова підкладка

 
Рукавички DOLONI 4110 ДКГ чорні з 2-хстороннім чорним ПВХ АВТО

Рукавички для авторемонтних робіт рекомендуються до використання при проведенні точних механоскладальних робіт, пов'язаних із необхідністю надійного захоплювання деталі, інструменту, предмета, з безпечним оберіганням руки від забруднення, пошкодження гострими кутами, арматурою і т. д. Мають найкращі експлуатаційні властивості, хорошу зносостійкість, протягом тривалого часу залишаються зручними для роботи.

 

Рукавички для монтажних робіт, червоні

Рукавички для монтажних робіт ідеально підходять для захисту рук при виконанні будівельно-монтажних робіт.

Такі рукавички мають найкращі експлуатаційні властивості, хорошу зносостійкість, протягом тривалого часу залишаються зручними для роботи. Завдяки спеціальному плетінню рукавички мають високі гігієнічні властивості (зворотний бік рукавички - бавовняна нитка) і мають приємний зовнішній вигляд.

 

Рукавички для монтажних робіт (чорні)

Рукавички робочі - універсальний засіб захисту рук під час виконання найрізноманітніших робіт. Мають підвищену міцність, оскільки складаються з 5-ти ниток і тому набагато щільніші від своїх аналогів.

Основні якості: рукавички цієї моделі дуже комфортні у використанні. Кругова в'язка дозволяє пальцям вільно рухатися в рукавичці, навіть при виконанні найделікатніших робіт.

 

Рукавички для робіт з рідинами і маслами

Рукавички нейлонові (гладкий сірий нітрит) складаються з 100% нейлону, кругова безшовна в'язка. Долоні і пальці покриті тонким, щільним шаром нітриту. Нейлон не подразнює шкіру рук і дозволяє повітрю вільно циркулювати всередині рукавички. Рукавички залишаються еластичними за рахунок неповної заливки, а манжет у вигляді резинки чудово фіксує їх на руці. Нітрилове покриття захищає руки від впливу механічних факторів, забезпечує сухе захоплювання при роботі зі слизькими поверхнями, і в той же час залишає пальці чутливими. Ця якість дозволяє використовувати рукавички в роботах, що вимагають одночасно захищеності, точності й тонкості.

Рукавички підходять для будь-яких видів механічних робіт, застосовуються в сільському господарстві, при складанні і будь-якій роботі зі слизькими, гладкими й промасленими поверхнями.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери