Супутні товари

Рулетки

Рулетки

Руле́тка — інструмент для вимірювання довжини, являє собою металеву або пластмасову стрічку з нанесеними поділками, яка намотана на котушку, укладену в корпус, забезпечений механізмом для змотування стрічки.

Рулетки Рулетки Рулетки

РУЛЕТКА «Сила» 3 м, 5м, 8м.

Це якісний інструмент для вимірювання довжини. Дана модель має металеву стрічку з антикорозійним покриттям. Автоматичний поворотний механізм прискорює час виміру. Фіксатор дозволяє з легкістю притримувати або плавно фіксувати потрібну довжину. Для більшої зручності корпус рулетки має нековзне покриття й виключає вислизання.

 

Рулетка «Сталь» 5 м з автостопом, жовта

Посилений гачок з подвійною фіксацією. Металевий стрижень, потужний механізм повернення стрічки. Високоміцний ергономічний корпус. Клас точності II. Наявність кліпси для кріплення на ремені або поясі. Професійна вимірювальна рулетка з автофіксатором, довжиною 5 м і шириною 19 мм.

Виріб має стабільну сталеву стрічку товщиною 0.11 мм. Для швидкого її згортання передбачена одна постійна кнопка зі зручним поглибленням для великого пальця. Надійний автоматичний фіксатор забезпечує зручне вимірювання при будь-якому положенні приладу.

Щоб рулетка завжди була при собі, виробник передбачив наявність спеціальної кліпси для пояса. Рулетка - інструмент для вимірювання довжини. Являє собою металеву або пластмасову стрічку з нанесеними поділками, яка намотана на котушку, укладену в корпус, забезпечений механізмом для змотування стрічки.

Рулетки з поворотною пружиною зазвичай оснащені стопором, який запобігає мимовільному змотуванню стрічки. На вільному кінці стрічки такі рулетки містять міцно закріплений зацеп, який не дозволяє кінцю стрічки безповоротно піти всередину корпусу. Служить для точного суміщення початку стрічки і ребра обмірюваного предмета.

 

Рулетка «Сталь» 5м з автостопом, синя

Вимірювальна рулетка СТАЛЬ у пластиковому корпусі з прогумованими вставками для захисту від падіння і зменшення ковзання. У виробі передбачено автоматичне змотування стрічки при натисканні на кнопку і фіксація полотна при її опусканні. Для зручності роботи поодинці передбачений магнітний гачок, який дозволяє утримати стрічку на різних поверхнях.

 

Рулетка «Сталь» 7,5м , чорна

У будівництві й ремонті не обійтися без вимірювального інструмента - рулетки від компанії «Сталь» довжиною 7.5 м і шириною сталевої стрічки в 25 мм, ідеально впорається з будь-якими вимірами, надаючи виняткову точність вимірів для домашніх майстрів.

Інструмент 2-го класу точності, виконаний в ергономічному частково прогумованому, непроковзному в руках корпусі, оснащується стрічкою зі спеціальним захисним покриттям, стійким до стирання, має автоматичний фіксатор стрічки.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери