Будматеріали

Профнастил

Профнастил

Профнастил використовується в зведенні стін і покрівлі цехів, складів, торгових павільйонів, ангарів, котеджів, садових і дачних будиночків. Профільований лист для даху та стін може застосовуватися як для оновлення покриттів старих будівель, так і для зведення нових споруд.

Профнастил

Сталева основа й ребра жорсткості забезпечують даху, стінам й опорним перекриттям необхідну жорсткість. Стіни й покрівля з профнастилу не обтяжують будівлі й мають чудову герметичність. Профлист розрізняють за товщиною листа, висотою «ребер» і відстанню між «ребрами». Враховується також габаритний розмір і корисна площа. Таким чином, марка, наприклад ПС-10, свідчить про те, що висота ребра 10 мм. Найчастіше профнастил покривається лакофарбовими матеріалами й розрізняється за таблицею: RAL і RR.

 

 

 

 

Де придбати профнастил?

Профнастил є будівельним матеріалом, його застосовують у виробництві покрівлі, створенні огорожі, фундаменту, спорудженні будівель і т.д. У даний час ця продукція користується великим попитом у країнах Азії, Європи й Америки. Оцинкований сталевий продукт і вироби з нього можуть дозволити собі не тільки багатії, а й люди із середнім достатком, що в свою чергу свідчить про доступну ціну будівельного матеріалу. Профнастил має приємний зовнішній вигляд, високу міцність, малу вагу, довгий термін служби.

ЯК ВИБРАТИ ПРОФНАСТИЛ?

На сьогоднішній день значну популярність отримало металеве покриття даху. Завдяки сучасним технологіям цей будівельний матеріал постійно вдосконалюється. Починаючи ремонтувати дах, кожен власник приватного будинку замислюється над тим, який матеріал обрати, щоб надійно захистити будинок від вітру й опадів, а також надати гарного зовнішнього вигляду своїй покрівлі. Профнастил випускається в різній кольоровій гамі, з різною товщиною і конфігурацією листів. Щоб вибрати якісну продукцію, необхідно враховувати відразу декілька показників. Часто це важко навіть для професіонала, не кажучи вже про звичайного домовласника. У даному випадку вам допоможе сертифікат якості, де вказані всі характеристики даного будівельного матеріалу.

Якщо хочете придбати якісний профнастил, це можна зробити в компанії «Будснабзбут». Тут ви можете купити не тільки цей товар, але й інший будівельний матеріал:

  • цемент;
  • шифер;
  • osb плита;
  • будівельні сухі суміші;
  • секційні огорожі та інші матеріали.

Купити металопрофіль можна на сайті компанії «Будснабзбут». У нас є свій автопарк, тому з доставкою у вас не буде проблем. Оплату можна здійснити безготівковим розрахунком за рахунком-фактурою, готівковим розрахунком з водієм безпосередньо на об'єкті, готівковим розрахунком в офісі компанії «Будснабзбут».

ЯК УСТАНОВЛЮВАТИ МЕТАЛОПРОФІЛЬ ДЛЯ ДАХУ?

Перед монтажем даху необхідно провести деякі підготовчі роботи, а саме: визначити кут нахилу покрівлі, придбати профільні листові заготовки й кріплення. Листи кріпляться за допомогою шурупів, що мають гумові ущільнювачі, кожний наступний слід класти внапуск, потім вирівнювати по краю попереднього й наживляти. Коли листовий ряд готовий, профнастил остаточно закріплюється на обрешітці.

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери