Будматеріали

Цемент

ТОВ "Будснабзбут" є офіційним представником Кам'янець-Подільського цементного заводу


Тип: ПЦІ-500 (без шлаку)

Виробник: Кам'янець-Подільський цементний завод
Тара:  25, 50 кг
Застосування: бетонування в холодну пору року, виготовлення аеродромних плит, сходових маршів, колон, архітектурних елементів.

 
   

 

 

 

 

Тип: ПЦ ІІ/А-Ш-500 (зі шлаком)

Виробник: Кам'янець-Подільський цементний завод
Тара:  25, 50 кг
Застосування: бетонування в холодну пору року, виготовлення плит перекриття, монолітних поясів, архітектурних елементів.

 


 


Тип: ПЦ ІІ/Б-Ш-400

Виробник: Кам'янець-Подільський цементний завод
Тара: 25кг, 50кг 
Застосування: влаштування стяжок / підлог / доріжок, кладочні, штукатурні роботи (зовнішні й внутрішні), каналізаційні конструкції.

 

 

 

 

 

 

 

Тип: ПЦІ-500 (без шлаку)

Виробник: Івано-Франківський цементний завод

Тара: 50 кг
Застосування: бетонування в холодну пору року, виготовлення аеродромних плит, сходових маршів, колон, архітектурних елементів.

 

 

 

Сьогодні цемент - це найбільш затребуваний будівельний матеріал. Сировиною для нього, як і раніше, слугують дрібнопористі вапняки, глина й невелика кількість гіпсу для запобігання процесу схоплювання цементу від вологи, що знаходиться в повітрі, та мінеральні й органічні добавки. Оскільки цемент для будівельних робіт потрібен різний, тому і склад за добавкам у нього різний, а властивості забезпечуються саме цими добавками. Ми пропонуємо купити цемент у мішках масою 50 і 25 кілограмів кожен. Консультанти Компанії детально розкажуть Вам про умови зберігання та спосіб підготовки суміші до використання. Поки лише повідомимо, що слід берегти упаковку від впливу вологи.

ПАТ «Подільський цемент» гарантує якість своєї продукції, яку жителі Первомайська можуть без всяких побоювань придбати в Компанії «Будснабзбуд». За сім років, що Компанія «Будснабзбут» працює на ринку нашого міста, від покупців не було жодної претензії щодо якості проданого цементу.

ТОВ «Будснабзбут» гарантує якість!

 

 

 

 

ДЕ КУПИТИ ЦЕМЕНТ з доставкою?

Цемент являє собою основу будівництва. Без даного будівельного матеріалу неможливо звести жодної споруди. На основі цементу будівельники готують різні вироби із залізобетону, бетону і розчину. Починаючи роботи, необхідно придбати якісний будівельний матеріал.

Великі будівельні підрядники часто закуповують цемент безпосередньо на заводах-виробниках або в дилерів виробників, оскільки їм потрібна велика кількість продукції для виконання конкретних цілей, а ось дрібні будівельні бригади, які займаються будівництвом і обробкою невеликих будинків, в основному співпрацюють або з торговими мережами, або закуповують будівельний матеріал на ринку. З цієї причини працівники, які мають малий обсяг роботи, набувають універсальний цемент, який можна буде легко зберігати, використовувати для бетонних і розчинних мас.

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЦЕМЕНТ

Даний будівельний матеріал застосовується для будівництва фундаменту, цегляної кладки, підлоги і оздоблення стін. Вибрати потрібний вид цементу не складно, набагато важче знайти якісний товар, так як часто на ринку представлений великий асортимент низькоякісної продукції.

Купуючи даний будівельний матеріал, не варто орієнтуватися за ціновою ознакою, в першу чергу, необхідно вивчити його упаковку. На ній вказуються характеристики продукції і її виробник, а також марка, вага, тип і які входять до його складу активні добавки.

Якщо Ви купуєте цемент 500 на вагу, то велика ймовірність того, що Вам можуть продати неякісний товар. Варто відзначити, що хорошу продукцію випускають не тільки зарубіжні, а й вітчизняні виробники. Одним з достоїнств останніх є їх місцезнаходження, завдяки чому вартість цементу набагато нижче.

ЯК ПРИДБАТИ ЦЕМЕНТ 500?

 

Компанія «Будснабзбут» займається продажом високоякісних матеріалів, таких як металопрокат, будівельні матеріали, товари для зварювання та інші супутні товари. Крім того Ви можете отримати консультацію фахівців при покупці продукції. У компанії є власний парк автотехніки, де розташовані спеціалізовані вантажні автомобілі. Доставка металопрокату, цементу та інших матеріалах здійснюється по всій Україні. Дізнатися ціни та обрати продукцію Ви можете на сайті компанії «Будснабзбут».

Доставка по Україні

ТОВ «Будснабзбут» здійснює доставку металопрокату та товарів будівельної групи власним автотранспортом оперативно і якісно по всій території України.

 

Замовивши у нас необхідний товар і доставку, розрахуватись за нього Ви можете  з водієм безпосередньо на об'єкті по завчасно вказаній адресі. Доставка  здійснюється в зручний для Вас час. Вартість доставки попередньо обговорюється. Для максимальної зручності графік доставки узгоджується завчасно.

Ваше ім'я
введите ваш имеил Телефон або email
Invalid Input

Наші партнери